Mgr. Romana Slabihoudková DiS.

Třída: 3.

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě pátek 7:40 - 8:40

E-mail: romana.slabihoudkova@zsmsjiraskova.cz

Maturitu jsem získala na kladenském gymnáziu v roce 2003. Po té jsem vystudovala Vyšší odbornou školu územně-správní, obor sociální práce. Po jejím dokončení jsem začala studovat sociální pedagogiku na UK v Praze a posléze začala studium speciální pedagogiky, které mě oslovilo více. Toto studium jsem dokončila na Univerzitě J. A. Komenského v Praze.

Od roku 2004 jsem pracovala jako externí pracovník v neziskové organizaci a doučovala sociálně znevýhodněné děti učivo 1. stupně ZŠ a vedla kompletní předškolní přípravu. Pomáhala jsem organizovat tábory, kam jsem jezdila jako vedoucí dětských skupin. Mám bohaté zkušenosti v oblasti sociálně patologických jevů. Zaměstnancem školy jsem od 1.8.2019.