Dnešní datum: 23. 9. 2019

Vystoupení dětí v Domově Kladno-Švermov

18. 9. 2019

Vážení rodiče,

v pondělí 30. 9. 2019 proběhne při příležitosti Mezinárodního dne seniorů vystoupení dětí v Domově Kladno-Švermov. V tento den budou všechny vystupující děti končit vyučování v 11:40 h. Společně s vychovatelkami půjdou na oběd a ve 12:30 h budeme odcházet do Domova seniorů. Návrat bude v 15:00 h. Nevystupující děti si vychovatelky vyzvednou dle rozvrhu.

Potřeby dětí na vystoupení: dívky z 0., 1., 4. a 5. třídy si v pondělí 23. 9. do ŠD přinesou princeznovské šaty a korunku.

Vystupující děti:

0. třída: Nikoleta H., Mariana T.
1. třída: Kateřina B., Dominika Ella B., Leona D., Stanislav H., Štěpán H., Jiří J., Antonín M., Matěj O., Tobiáš R.
2. třída: Emily B., Klára J., Nicol K., Marcela K., Nikola K., Karolína P., Lucie Š., Adéla V.
3. třída: Anna K., Tobiáš P., Sofie Ella R., Nelly R., Tereza R., Noemi S., Aneta Š., Tomáš T., Kryštof Z.
4. třída: Lea L., Věra Š., Daniel N., Matěj U.
5. třída: Kateřina T.

Děkujeme za spolupráci.