Dnešní datum: 21. 1. 2020

Příprava ovocného salátu

20. 1. 2020

Vážení rodiče,

ve středu 29. 1. 2020 si s dětmi ve školní družině připravíme ovocný salát. Prosíme, aby každý přinesl 1 ks jakéhokoli ovoce. Sbírku zahájíme v pondělí 27. 1., aby nám ovoce vydrželo čerstvé.

Děkujeme za spolupráci.

Vychovatelky ŠD.

Poplatky za školní družinu 2. pololetí

20. 1. 2020

Vážení rodiče,

připomínáme blížící se termín strhávání poplatků za školní družinu v 2. pololetí.

ranní ŠD 100 Kč / pololetí
odpolední ŠD 1 000 Kč / pololetí
příspěvek na hračky a drobný materiál 150 Kč / pololetí
pitný režim 50 Kč / pololetí

Zkontrolujte prosím dostatečný finanční zůstatek na Vašem účtu v online pokladně.

Děkujeme za spolupráci.

Vychovatelky ŠD.

Projekt ŠD - Výletíme s opičkou HuHu a Willy

3. 11. 2019

Od listopadu 2019 se budeme ve školní družině věnovat novému projektu - Výletíme s opičkou HuHu (ŠD U Kuželky) a Willy (ŠD U Pastelky). Jedná se o projekt, který by měl děti a jejich rodiče přimět trávit volný čas poznáváním nových míst, výlety do přírody nebo za kulturou. Spousta lidí dnes tráví svůj volný čas doma u televize, děti hraním na počítačích, tabletech či mobilech a my to chceme změnit! :-)

Jak bude tedy tento projekt probíhat?

1. Každý čtvrtek vylosujeme jednoho účastníka, kterému na celý týden předáme plyšovou opičku a výletní deník. Jeho úkolem, respektive úkolem celé rodiny, bude vzít opičku o víkendu na nějaký hezký výlet, např. na procházku s nějakým zajímavým cílem, na výšlap nějakého vrcholu, do divadla nebo do zábavního parku, zkrátka kamkoli, kde si to celá rodina i s naší opičkou pořádně užijete! :-)
  2. Dalším krokem bude opičku na výletě vyfotit. Zda ji vyfotíte samotnou, nebo si s ní uděláte společnou fotku, je jen na Vás.
  3. Poté fotky z výletu vyvoláte či vytisknete a nalepíte do našeho výletního deníku. Přidáte krátký komentář a je hotovo :-)

Následující čtvrtek účastník přinese opičku i výletní deník zpět a budeme si vyprávět, co hezkého naše opička zažila.

Doufáme, že se do našeho projektu všichni zapojíte a získáte tak díky němu třeba i nové zážitky! :-)

My už se těšíme!

Vychovatelky ŠD