Blíží se …

Letní příměstský tábor „Léto s kovbojem"

30. 7. 2020

Vážení rodiče, milé děti,

níže vkládáme základní informace týkající se letního příměstského tábora:

Organizátor tábora: ŠD při ZŠ a MŠ Jiráskova 457, Kladno
Místo konání: ZŠ a MŠ Jiráskova 457, Kladno, ŠD U Kuželky
Termín tábora: 10. – 14. 8. 2020

Na programu tábora je: celotáborová hra s tématikou Divokého západu, soutěže, venkovní aktivity, turistika, návštěva libušínské Tvrze, kde se děti budou učit pečovat o koně a za odměnu se budou moci na koni svézt, celodenní výlet do Šiklova mlýna ve Zvoli nad Perštejnem, vodní skluzavka a bazének.

Jídlo a pitný režim: zajištěno kromě čtvrtka, kdy se vydáme na celodenní výlet do Šiklova mlýna. Svačinu a pití na tento den zajistí rodiče. Ostatní dny budou děti dostávat 2x svačinku, oběd a šťávu si budou moci během dne v ŠD doplňovat.

Do ŠD si děti přinesou a do skříněk uloží: přezůvky, oblečení pro případ chladu či nenadálé příhody, plavky, ručník, gumovou obuv do vody. Vítány jsou jakékoli kovbojské doplňky.
Každý den děti přijdou s batůžkem, ve kterém budou mít: láhev s pitím, pokrývku hlavy (kovbojský klobouk), pláštěnku, dle uvážení opalovací krém, repelent. Na čtvrteční celodenní výlet svačinu a pití na celý den, kapesné.
Dohlédněte prosím na to, aby děti přicházely oblečené vždy dle počasí a ve vhodné obuvi na sport i turistiku.

V den nástupu dítěte na tábor, předáte prosím osobně vychovatelkám tyto důležité dokumenty:
Prohlášení o bezinfekčnosti dítěte
kopii kartičky pojištěnce
Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte
podepsaný Řád tábora
tiskopis ohledně příchodů a odchodů dítěte
Prohlášení bezpečnosti Tvrz Libušín

Všechny tyto dokumenty prosím pečlivě připravte. Bez nich dítě nemůže na tábor nastoupit!

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Mobil: 737 245 229
E-mail: katerina.kolarska@zsmsjiraskova.cz

Na všechny kovboje a kovbojky se moc těšíme!

Kačka, Kačka a Péťa

Ke stažení:

Celodenní výlet do Šiklova mlýna ve Zvoli nad Perštejnem

30. 7. 2020

Na celodenní výlet vyrazíme ve čtvrtek 13. 8. 2020.

Sraz: 5:45 h před hlavní bránou ZŠ
Odjezd: 6:00 h
Návrat: mezi 21:00 - 22:00 h (o našem příjezdu Vás budeme během cesty informovat SMS zprávou)
S sebou: batůžek, svačina a pití na celý den, pláštěnka, kapesné, pokrývka hlavy, kovbojské doplňky

Dětem je hrazena společná doprava autobusem a vstupné, které zahrnuje veškerý program – prohlídka westernového městečka a zooparku, animační programy na náměstí, divadelní představení a další. Ostatní atrakce si budou děti platit samy ze svého kapesného.

Atrakce se platí místní měnou „Šiklák“. Šikláky si zakoupíme přímo na místě. 1 Šiklák = 35 Kč. Děti se mohou těšit například na jízdu na koni, lukostřelbu, skákací hrady, zrcadlový labyrint, rýžování zlata, hledání drahokamů či jízdu vláčkem. Každá z těchto atrakcí stojí 1 Šiklák. Dále si děti budou moci v areálu zakoupit občerstvení, pití nebo zmrzlinu. Je tedy na Vás, jak velký finanční obnos s sebou dětem dáte.