Výsledky celoroční hry za měsíc květen

4. 6. 2020

3. Andromeda 3 body
  4. Kasiopea 2 body
  5. Pegas 0 bodů

Všem výhercům gratulujeme a děkujeme, že se do naší celoroční hry NA PIRÁTSKÉ PLAVBĚ zapojujete i online! Moc si toho vážíme! :-) Máme tu posledních pár týdnů, kdy budete mít šanci naposledy zabojovat o nejlepšího sběrače! Pojďte do toho!

Mezinárodní den dětí

31. 5. 2020

Milé děti,

přejeme vám ten nejkrásnější Den dětí! Už se nemůžeme dočkat, až se zase setkáme ve školní družině a vyrazíme vstříc novým zážitkům!

Máme vás moc rády!

Vaše K + K + P + K :-)

11. úkol na 2 týdny od 1. 6. - 12. 6. 2020

31. 5. 2020

Pohádka Zvonilka a piráti - kvíz!

Ahoj piráti, máme tu červen a to znamená, že se již pomalu, ale jistě blížíte k pirátskému pokladu! Nyní vás čeká jeden z nejtěžších úkolů, který tu kdy byl, a proto na něj dostanete i více času, tedy do 12. 6. 2020.

Pustíte si pohádku Zvonilka a piráti , stačí kliknout na odkaz. Níže pak máte ke stažení kvíz, který ověří vaše znalosti o této pohádce. :-) Jedná se o 9 otázek. U každé z nich máte na výběr ze 3 možností odpovědí - a), b) nebo c), z nichž je vždy správná pouze jedna. Poslední 10. úkol je malovací. :-)

Nezapomeňte vše opět fotograficky zdokumentovat! :-)

Počet perel za kvíz Zvonilka a piráti: 8.

Věříme, že pro vás bude tento úkol zároveň i zábavou. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Držíme vám palce!

Kapitán Grant

Ke stažení:

Informace k zápisu do školní družiny ve školním roce 2020/2021

29. 5. 2020

Vážení rodiče,

v případě Vašeho zájmu o přijetí žáka k pravidelné docházce do školní družiny je nutné vyplnit Zápisní lístek do ŠD 2020/2021. Tento dokument má celkem 4 strany:

1. Osobní údaje žáka
  2. Docházka do ranní ŠD (vyplňují jen zájemci o ranní ŠD)
  3. Docházka do odpolední ŠD
  4. Plná moc

Všechny tyto části je nutné přehledně a pečlivě vyplnit. Zápisní lístek nám prosím po jeho vyplnění zašlete na e-mail: katerina.kolarska@zsmsjiraskova.cz, nejpozději do 26. 6. 2020. Před zápisem žáka do školní družiny si prosím pečlivě přečtěte Vnitřní řád školní družiny, který naleznete v sekci Dokumenty družiny

Pokud nemáte možnost Zápisní lístek do ŠD vyplnit a zaslat online, můžete se u nás ve školní družině zastavit osobně a vše vyřídíme na místě.

• ve středu 24. 6. 2020 od 14:00 - 18:00 h v ŠD U Kuželky
  • ve čtvrtek 25. 6. 2020 od 9:00 - 13:00 h v ŠD U Kuželky

Kritéria přijetí žáka do šd

Do školní družiny jsou přijímání přednostně pouze žáci:

• 1. stupně základní školy - žáci 0., 1., 2. a 3. ročníku
  • žáci, jejichž rodič je samoživitel
  • žáci, kteří maji v nižších ročnících naší školy sourozence
  • žáci, kteří dojíždějí do školy z jiných obcí
  • žáci, jejichž rodiče dojíždějí do zaměstnání mimo Kladno

Nedojde-li k naplnění kapacity školní družiny žáky nulté až třetí třídy, bude kapacita školní družiny doplněna zájemci ze čtvrté a páté třídy.

V případě jakýchkoli dotazů týkající se zápisu do školní družiny nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme za spolupráci. Na všechny děti se moc těšíme! :-)

Ke stažení:

10. úkol - Kapitán se svou posádkou

28. 5. 2020

Milí piráti, jubilejní 10. úkol je za námi! Všichni jste nám ukázali svou pirátskou posádku a my máme obrovskou radost, že se zapojili také rodiče  i sourozenci! :-) Vaši rodiče se vlastně zapojují do všech úkolů, o tom není pochyb, ale tentokrát je vidíme i na fotce! :-) Všichni získáváte 4 růžové mimořádné perly! :-) Gratulujeme!

Kapitán Grant

Pirátské úkoly

4. 5. 2020

Milí piráti,

z důvodu úspory místa na našich webových stránkách jsou všechny vaše splněné úkoly přesunuty do sekce Akce družiny. Tam naleznete všechny fotky včetně mých dopisů! :-)

Váš kapitán Grant.

Vyúčtování poplatku za ŠD

20. 3. 2020

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že nevíme, jak dlouho nastalá situace potrvá, bude poplatek za školní družinu v době jejího přerušeného provozu řádně vyúčtován na konci školního roku.

Děkujeme za pochopení.