Uzavření mateřské školy

27. 2. 2021

Vážení rodiče,

z důvodu nařízení vlády se od 01.03. do 21.03.2021 uzavírají všechny mateřské školy.

Usnesení vlády ČR

Máte možnost čerpat ošetřovné z důvodu uzavření škol, stačí vyplnit online formulář.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě za kalendářní měsíc

Informace k ošetřovnému z důvodu uzavření škol

Jelikož Vám chceme tuto nepříjemnou situaci trochu ulehčit, budou Vám průběžně zasílány na email vzdělávací materiály pro děti.

V případě dotazů můžete kontaktovat třídní učitelky emailem.

Přejeme mnoho sil v této nepříjemné situaci a děkujeme za spolupráci. Kolektiv MŠ

Opatření k 25.02.2021

23. 2. 2021

Vážení rodiče,

od 25.02.2021 je povolen vstup dospělé osoby do MŠ pouze v respirátoru.

Maximální počet osob v šatně: 1 dospělá osoba + dítě. MŠ se uzamyká v 8:00 hod., choďte prosím včas!

Používejte dezinfekci, která je umístěna ve vstupní chodbičce. Děkujeme

Rodičovský dotazník školní připravenosti

23. 2. 2021

Vážení rodiče,

naše mateřská škola spolupracuje s PPP Step.  Pedagogická poradna vytvořila online dotazník pro rodiče dětí starších 5 let. Výsledky dotazníku jsou cennou informací nejen pro Vás, rodiče, ale v budoucnu mohou sloužit i pedagogům v mateřských školách. Snahou PPP Step je efektivní propojení rodičů, pedagogů a odborníků. Propojení, jehož cílem je smysluplný a efektivní rozvoj potenciálu každého dítěte. Na základě Vašich odpovědí z dotazníku ke školní připravenosti Vám bude poskytnuto vyhodnocení pro hlavní oblasti rozvoje (jako je pozornost, motorika, řeč a myšlení, předmatematické představy apod.). Výsledný přehled pomáhá rodičům zjistit, je-li dítě připraveno na zahájení školní docházky.

Tento dotazník si můžete vyzkoušet i vy.

Rodičovský dotazník

Provoz MŠ

19. 2. 2021

Paní kuchařka je v povinné karanténě. Mateřská škola zatím funguje v běžném provozu.

Kroužky v MŠ

12. 10. 2020

Dle nařízení se do odvolání ruší všechny kroužky v MŠ.