Obnovení provozu

15. 10. 2021

V pondělí 18.10.2021 otvíráme nově postavený pavilon MŠ. Na všechny nově příchozí děti i rodiče se velmi těšíme.

Digiškolka

4. 9. 2021

Vážení rodiče,

naše MŠ od letošního školního roku využívá platformu Digiškolka, kterou přináší společnost BAKALÁŘI software. Díky této aplikaci máme možnost využívat elektronickou docházku, třídní knihu či metodické materiály.

Všichni zákonní zástupci mají vytvořený přístup do aplikace za účelem omlouvání dítěte nebo komunikace s učitelkami. (Rodiče dětí, které nastoupí v letošním šk. roce budou postupně přidáni).

Učitelky vám také budou do systému posílat aktuální informace.

Vytvořili jsme pro vás jednoduchý návod, jak se přihlásit.

V případě potřeby nebo dotazů se obraťte na paní učitelku Kristýnu Hanzákovou kristyna.hanzakova@zsmsjiraskova.cz

pozn. Uživatelská jména jsou vytvořena na zákonné zástupce, nezadávejte jména dětí.

Ke stažení: