Kroužek: Děti na Startu

26. 1. 2022

V pondělí 31.01.2022 odpadá kroužek Děti na startu.

Výtvarný kroužek

26. 1. 2022

Ve čtvrtek 27.01.2022 odpadá výtvarný kroužek.

Uzavření MŠ - karanténa

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Vážení rodiče,

vzhledem k výskytu onemocnění Covid-19 u většiny našich zaměstnanců a nástupu ostatních zaměstnanců do karantény, je naše mateřská škola od 26.01.2022 uzavřena. Děti, které byly v MŠ přítomné v pondělí 24.01. nebo v úterý 25.01.2022 musí dodržovat karanténu. Ostatních dětí se karanténa netýká. Pokud se situace nezmění, provoz MŠ bude obnoven v úterý 01.02.2022. Sledujte prosím webové stránky.

Co Vás čeká, pokud jste byli v rizikovém kontaktu s osobou pozitivní na Covid-19

Na základě informace získané od osoby pozitivní na Covid-19 můžete být osloveni v rámci epidemiologického šetření. Pokud jste si ale vědomi kontaktu s pozitivní osobou, měli byste se podle toho zachovat a vyhnout se kontaktu s dalšími lidmi.

V případě kontaktu s pozitivní osobou, musí dítě po dobu 5 dní od posledního kontaktu setrvat v karanténě. Pokud se u dítěte neprojeví známky onemocnění, karanténa je ukončena bez nutnosti testu. Dalších 5 dní by měli všichni nosit ochranu dýchacích cest, a to i na místech, kde to není povinné. V případě nástupu do MŠ 01.02.2022 žádáme rodiče, aby dětem, které byly v karanténě dávali po dobu 5 dnů roušku (3 roušky na den).
Pokud se příznaky dostaví, kontaktuje svého lékaře, je nutné podstoupit RT-PCR test.
Vyjde-li pozitivní, začíná znovu 5denní karanténa.

Rodinní příslušníci a osoby sdílející s dítětem společnou domácnost nemají uloženo žádné omezení.

Rodiče, kteří budou čerpat ošetřovné, si musí sami vygenerovat žádost na stránkách ČSSZ, škola ani lékař nepotvrzují, je to na základě čestného prohlášení pojištěnce.

Ke stažení:

Divadlo v MŠ - zrušeno

19. 1. 2022

Ve čtvrtek 27.01.2022 od 9:15 hod. Divadlo Sto Dortíků - Zimní pohádka.

Digiškolka

4. 9. 2021

Vážení rodiče,

naše MŠ od letošního školního roku využívá platformu Digiškolka, kterou přináší společnost BAKALÁŘI software. Díky této aplikaci máme možnost využívat elektronickou docházku, třídní knihu či metodické materiály.

Všichni zákonní zástupci mají vytvořený přístup do aplikace za účelem omlouvání dítěte nebo komunikace s učitelkami.

Ke stažení: