Dnešní datum: 25. 9. 2018

Kroužky školního klubu

18. 9. 2018

Vážení rodiče,

zveřejnili jsme upravenou nabídku kroužků. Bližší informace naleznete v sekci Školní klub,kroužky.

Soutěž "O putovní pohár ředitele Městské policie Kladno"

6. 9. 2018

Soutěže " O putovní pohár ředitele Městské policie Kladno " se účastní jedno čtyřčlenné družstvo žáků sedmého ročníku.Naši školu bude reprezentovat Matěj Vácha, Jakub Černý,Michaela Pepríková, Veronika Červinková.Na  stanovištích v arelálu  lesoparku Lapák budou plnit různé úkoly.

Příroda, ve které žijeme, aneb stromy, paměť věků

5. 9. 2018

Žáci 7. ročníku Jakub Černý, Martin Opatrný, Michal Protiva, Veronika Červinková, Michaela Pepríková, Adéla Štefanová budou reprezentovat školu v soutěži  Příroda, ve které žijeme, aneb stromy, paměť národa. Žáci ukáží své znalosti přírody a schopnost obhájit své názory.

Nabídka kroužku parkuru

4. 9. 2018

Jedním z nájemců naší tělocvičny je společnost Zohir, která nabízí kroužky parkuru. Více naleznete na jejich www stránkách.

Plavání 2. a 3. třída

1. 9. 2018

V prvním pololetí školního roku se žáci z 2. a 3. třídy zúčastní každé úterý plavecké výuky. Plavání začíná 11.9.2018, odjezd autobusu v 8.00 od školy. Děti nosí batůžek, ve kterém mají ručník, plavky a plaveckou čepici.

V letošním školním roce jsme zvolili pro výuku plavání spolupráci s Plaveckou akademií Kladno.

Ke stažení:

Informace pro rodiče dítěte, které se zúčastnilo ŠvP – příspěvek pro projištěnce VZP ČR

2. 7. 2018

O příspěvku od VZP ČR ve výši 1.200,- Kč může požádat po návratu dítěte z tuzemského ozdravného pobytu zákonný zástupce dítěte – rodič dítěte.

Příspěvky je možno získat pouze na klientském pracovišti VZP ČR: Cyrila Boudy 115, Kladno

Provozní dobu pobočky naleznete na www.vzp.cz/kontakty/pobočky

Při podání žádosti je nezbytné doložit:

• občanský průkaz zákonného zástupce
  • rodný list dítěte
  • výpis z bankovního účtu rodiče, na kterém bude patrná provedená platba či potvrzení o provedené platbě
  • potvrzení o účasti dítěte (vystaví škola)

Potvrzení o účasti dítěte, které vám vystaví škola je možno si vyzvednout do 31. 7. 2018 v pracovní dny od 10:00 do 12:00 a každou středu od 10:00 do 15:00.

Výplata příspěvku:

Příspěvek bude následně vyplacen na uvedený bankovní účet rodiče. Termín pro podání žádosti o příspěvek je nejpozději do 31. 12. 2018

Předškoláček

5. 1. 2018

V únoru zahajuje činnost kroužek předškolní přípravy " PŘEDŠKOLÁČEK".

Má za úkol usnadnit dětem přechod z mateřské do základní školy.

Setkání budou zaměřena na poznání školních prostor a zahrady. Děti budou plnit zajímavé úkoly z oblasti jazykové, matematické, grafomotorické, hudební či pohybové.

Rodiče budou mít možnost se tímto informovat, zda je jejich dítě skutečně připraveno nastoupit do školy.

Kroužek je zdarma a přihlásit se může dítě z kterékoliv MŠ.

Kontakt. telefon: 312 273232, 737 245 228