ZŠ a MŠ Kladno, Jiráskova 457 - úvodní stránka

Dnešní datum: 16. 12. 2019

Svátek slaví: Albína

Úvodní stránka » Spolupráce s Magistrátem města Kladna

Spolupráce s Magistrátem města Kladna

ŠKOLNÍ ROK 2017-2018

v souladu s  § 5 zákona č. 23/2017 Sb. o pravidlech rozpočtové odpovědnosti zveřejňujeme na níže uvedeném odkazu rozpočet na rok 2018, a střednědobý výhled rozpočtu na rok 2019 a 2020

ZVEŘEJNĚNÍ ROZPOČTU KLADENSKÝCH ZÁKLADNÍCH A MATEŘSKÝCH ŠKOL ZŘIZOVANÝCH STATUTÁRNÍM MĚSTEM KLADNEM

Rekonstrukce sportovišť v areálu základní školy

V průběhu podzimu 2017 proběhla kompletní rekonstrukce sportovišť v areálu základní školy. Zásadní změnou prošlo školní hřiště uprostřed areálu, které má nyní zcela nový povrch z umělé antuky, ochranné sítě a nové branky. Vybudován byl také zpevněný prostor pro hru ping-pong včetně dvou stolů. Žáci především prvního stupně ocení nové herní sestavy u družiny a dvě houpadla u vchodu do areálui školy. Fototodokumentaci rekonstrukce naleznete ve fotogalerii.

Noc s městskou policií

Strážníci Městské policie Kladno si pro naše žáky první až třetí třídy připravili večer a noc plnou her a zábavy. Děkujeme všem zúčastněným za tuto perfektní akci. Více v https://www.zsmsjiraskova.cz/zs/akce/48/ a ve fotogalerii.

 

Školní rok 2016-2017

Mateřská škola děkuje za dotaci v částce 3000 Kč Komisi Rady města pro výchovu, vzdělávání a osvětu. Za výše uvedenou částku byly do naší mateřské školy zakoupeny encyklopedie a atlasy vhodné pro děti předškolního věku a dále naučný didaktický obrázkový materiál.