Třída 1. - organizační informace

Informace třídního učitele

Zpráva pro rodiče

Každý den od 9. 00 hod.  na MS TEAMS - seznámení s učivem a setkání s dětmi.

Mgr. Martina Čížková / 21. 10. 2020

Informace pro rodiče

Milí rodiče,

každý den, od pondělí do pátku, v 9. 00 hod vás na MS TEAMS( kalendář - schůzka ), seznámím s učivem, které by měly děti v daný den probrat. Kdo nebude mít možnost online připojení, tyto informace najde na stránce 1. třídy - sekce UČIVO.

Kdo by měl nějaký dotaz nebo se potřeboval poradit ohledně výuky, denně budu online od 16. 00 hod. do 17. 00hod.

na MS TEAMS. Pokud by byly školy uzavřeny delší dobu, domluvili bychom se na kontrole splněných úkolů.

Přeji vám i vašim dětem hodně zdraví, pevné nervy při domácí výuce a doufám, že vše společně zvládneme.

M. Čížková

Mgr. Martina Čížková / 17. 10. 2020

Kroužek keramiky

Informace pro rodiče - kroužek keramiky bude otevřen i pro žáky první třídy.

Mgr. Martina Čížková / 21. 9. 2020

Informace pro rodiče

18. 9. v 7.55 hod. přijďte před náš pavilon. (Rychlé seznámení s novým slabikářem - přibližně na 5 min.)

Děkuji,

Čížková

Mgr. Martina Čížková / 21. 9. 2020

Informace od vyučujících

Zpráva pro rodiče

Dobrý den,

v případě Vašeho zájmu je možné děti zítra připojit na MS Teams (pohybové říkanky).

Děkuji,

Vláčilová