Třída 7. ve školním roce 2019/20 - organizační informace

Informace od vyučujících

Soutěž - Příroda, ve které žijeme

Ve finále krajské soutěže "Příroda, ve které žijeme" žáci 7.ročníku (Tetreza Sobotková, Natalie Červinková, Dominik Mráz a Michal Ráso) úspěšně vyplnili vědomostní test, určovali živé pěvce, dravce a sovy. Dokázali i rozpoznat jejich hlasy. V této náročné soutěži obsadili čtvrté místo. Žákům gratulujeme.

Ing. Marie Loňková / 18. 12. 2019

Soutěž - Krajina, ve které žijeme

Žáci sedmého ročníku Tereza Sobotková, Natalie Červinková, Dominik Mráz, Michal Ráso a Jan Bonczkovský ze šestého ročníku splnili úkoly prvního až čtvrtého kola krajské soutěže "Příroda, ve které žijeme". Dokázali úspěšně vyplnit vědomostní testy i připravit prezentaci o našich pěvcích. Správně je roztřídili a popsali život dvou pěvců motyčínské přírody - sojky a straky. Žáci se probojovali až do finále.Držíme jim palce.

Ing. Marie Loňková / 11. 12. 2019

Soutěž - Krajina, ve které žijeme

Žáci úspěšně splnili úkol  krajské soutěže a postoupili do dalšího kola. V listopadu budou vyplňovat znalostní test. Přejeme jim mnoho úspěchů.

Ing. Marie Loňková / 28. 10. 2019

Soutěž - Příroda, ve které žijeme

Žáci 7.ročníku Tereza Sobotková, Natalie Červinková, Dominik Mráz, Michal Rásó a Jan Bonczkovský ze 6.ročníku postoupili v krajské soutěži "Krajina, ve které žijeme" do 2. kola. Jejich úkolem bylo vyrobit netradiční ptačí budku. Tento úkol splnili. Do dalšího kola jim přejeme mnoho úspěchů.

Ing. Marie Loňková / 17. 10. 2019