Projekt - "Zajímavosti živočišné říše" - oslava Dne Země pro žáky kladenských škol

Ve spolupráci s Naučným střediskem ekologické výchovy Kladno pořádala naše škola prožitkový program v přírodě na Čabárně.

Žáci se dozvěděli rozdíly ve vnitřní stavbě chlupů našich zvířat. Děvčata poznala, proč se používá na vlasy kondicionér. Děti určovaly naše nejmenší pěvce, dozvěděly se, z jakého materiálu si dnes ptáci staví svá hnízda. Určovaly zvěř podle trusu v lese, způsobu ožírání šišek a vyžírání oříšků. Lesní savce někteří žáci pojmenovali v anglickém jazyce.

Díky pěknému počasí a přátelské atmosféře si dopolední program naši žáci, kteří projekt realizovali, i žáci kladenských škol pochvalovali a kladně hodnotili.

Publikováno dne: 20. 4. 2018