Dnešní datum: 5. 4. 2020

Svátek slaví: Miroslava

Úvodní stránka » Základní škola » Akce » Projektový den ve 3. třídě - Dinosauři

Projektový den ve 3. třídě - Dinosauři

Dne 24. 1. proběhl ve 3. třídě projektový den na téma Pravěká zvířata. Během projektového dne pracovali žáci jak ve skupinkách, tak samostatně. Skupinová aktivita, kdy děti měřily délku těla dinosaura, byla cílená na rozvoj schopnosti komunikace a vzájemné spolupráce. Svou fantazii a kreativitu rozvíjeli žáci při samostatných činnostech- kresbě obrázku s pravěkými tvory či během výroby pterodaktyla na kolíčku. Získané znalosti z projektového dne si v závěru výuky děti "otestovaly" luštěním křížovky. Den se velice povedl, všichni přišli na výuku oblečeni do barev, které připomínaly zbarvení dinosarů, a donesli figurky, plyšáky a knihy s pravěkými motivy. Fotografie naleznete ve fotogalerii 3. třídy.

30. 1. 2020

Poloha školy na Google maps