Dnešní datum: 11. 12. 2018

Svátek slaví: Dana

Úvodní stránka » Mateřská škola » Školní vzdělávací program

Školní vzdělávací program

Mateřská škola je vlastně druhý domov dětí, kde tráví většinu dne.

Při nástupu do mateřské školy je pro děti zcela nové prostředí, kamarádi, paní učitelky i ostatní zaměstnanci.

Vzájemně se zde všichni poznávají a učí se spolu žít. Hrají si, smějí se, pracují, řeší i třeba smutnější situace. Pomáhají si, respektují se, vzájemně se tolerují i s případnými chybami a nedostatky (každý jsme jiný).

Ve všem děti provází paní učitelka, která je má ráda, hraje si s nimi, vždy je vyslechne, naučí je mnoho a mnoho nového, pofouká jim bolístku… Neustále dává dětem najevo, že se na ni mohou spolehnout.

Chceme společně s celým kolektivem s rodiči vytvářet pohodovou atmosféru pro spokojený růst a vývoj dítěte.

Pohodové a usměvavé dítě, které se k nám rádo vrací je naším hlavním cílem a přáním.