Logopedie Kladno - Kročehlavy, Unhošťská 2533

Vážení rodiče, ambulance klinické logopedie nabízí své služby novým klientům od 3 let. Nabízí i terapii týkající se poruch učení a nácviku správné grafomotoriky. V případě zájmu o terapii je nutné mít s sebou doporučení na logopedii od lékaře. Péče je hrazena zdravotními pojišťovnami. Bližší informace na tel. čísle: 605 482 631

Důležité upozornění pro rodiče!

Vážení rodiče,
lékařská potvrzení pro Vaše děti vyžadujeme pouze jednou, při přijetí do MŠ! (Jinak pouze ve výjimečných případech).

Stačí nám omluvenka přes aplikaci DIGIŠKOLKA.

Rodiče 5-6 letých dětí napíší pak zpětně pouze důvod nepřítomnosti do omluvných listů v MŠ. Zapisování do omluvných listů se týká dětí ze 4. a 3. třídy!

Prosba - papíry na kreslení a kopírování

Prosíme rodiče, kteří mají možnost věnovat do MŠ papíry do PC, aby nám je přinesli. Kopírujeme dětem obrázky a také předškolní listy na grafomotoriku - příprava na ZŠ. Můžete přinést i obyčejné papíry na volné kreslení. Mohou být z jedné strany i potištěné nebo popsané.

Děkujeme.

Co děti potřebují do MŠ

• bačkory – NE pantofle
  • pohodlné oblečení do třídy
  • oblečení na pobyt venku (tepláky, mikina, bunda..), prosíme jedny tepláky do třídy a jiné na ven
  • pláštěnku
  • gumovky

Do sáčku v šatně prosím dejte:

• náhradní tričko
  • punčocháče, legíny
  • tepláky
  • spodní prádlo

Všechny věci prosím označte značkou dítěte!

Toaletní potřeby

Vybíráme dobrovolně toaletní potřeby 1x za 2 měsíce: toaletní papír, kapesníky (2 celé balíky), ubrousky, mýdlo.