Důležité upozornění pro rodiče!

Vážení rodiče,
lékařská potvrzení pro Vaše děti vyžadujeme pouze jednou, při přijetí do MŠ! (Jinak pouze ve výjimečných případech).

Stačí nám omluvenka formou SMS, nebo e-mailem.

Rodiče 5-6 letých dětí napíší pak zpětně pouze důvod nepřítomnosti do omluvných listů v MŠ. Zapisování do omluvných listů se týká dětí ze 4. a 3. třídy!

Prosba - papíry na kreslení a kopírování

Prosíme rodiče, kteří mají možnost věnovat do MŠ papíry do PC, aby nám je přinesli. Kopírujeme dětem obrázky a také předškolní listy na grafomotoriku - příprava na ZŠ. Můžete přinést i obyčejné papíry na volné kreslení. Mohou být z jedné strany i potištěné nebo popsané.

Děkujeme.

Co děti potřebují do MŠ

• bačkory – NE pantofle
  • pohodlné oblečení do třídy
  • oblečení na pobyt venku (tepláky, mikina, bunda..), prosíme jedny tepláky do třídy a jiné na ven
  • pláštěnku
  • gumovky

Do sáčku v šatně prosím dejte:

• náhradní tričko
  • punčocháče
  • tepláky
  • spodní prádlo

Všechny věci prosím označte značkou dítěte!

Toaletní potřeby

Vybíráme dobrovolně toaletní potřeby 1x za 2 měsíce: toaletní papír, kapesníky (2 celé balíky), ubrousky, mýdlo.