Zájmové činnosti

Kroužek anglického jazyka pro předškolní děti

Od školního roku 2020/2021 bude nově probíhat na naší MŠ kroužek angličtiny pro předškolní děti pod vedením pedagogické pracovnice Kristýny Hanzákové, DiS. Max počet 10 - 12 dětí.

Kroužek bude probíhat od října každé úterý od 15:00 hod. do 15:45 hod.

Kroužek jóga pro děti

Od školního roku 2020/2021 bude nově probíhat na naší MŠ Jóga pro děti pod vedením pedagogické pracovnice Bc. Anny Krejzové. Na tento kroužek se můžou přihlásit děti od 4 let a max počet skupiny je 12.

Kroužek bude probíhat od října každý čtvrtek od 16:00 hod. do 16:45 hod.

Kroužek děti na startu pro předškolní děti

Atletické a gymnastické dovednosti - běhání, házení a skákání, gymnastické cvičení a hrátky s míči.

• Kroužek je zaměřen na všestrannou pohybovou přípravu dětí mladšího a předškolního věku.
  • Jedná se o rozvoj pohybových schopností, procvičení koordinace, obratnosti a pohotovosti.
  • Využijeme řadu náčiní a nářadí jako jsou kužele, obruče, míče, žíněnky, lavičky, žebřiny, atd.

Hlavním cílem tohoto kroužku je, aby pohyb děti bavil a měly z něj radost a také, aby se naučily pravidelnému a zdravému pohybu. Tato zájmová činnost probíhá pod vedením pedagogické pracovnice Markéty Machové, DiS.

Kroužek bude probíhat od října každé pondělí od 16:30 hod. do 17:15 hod.

Předškoláček

Předškoláček bude probíhat v naší základní škole pro přihlášené předškolní děti ve 2.pololetí školního roku 2020/2021.

Kurz plavání

Tato aktivita bude ve 2. pololetí školního roku 2020/2021 únor – červen pro předškolní děti dle zájmu rodičů, kteří tuto činnost budou svým dětem hradit sami.