Bc. Věra Vojáčková

Třída: 1.

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě středa 16:00 - 17:00

E-mail: vera.vojackova@zsmsjiraskova.cz

Vystudovala jsem střední pedagogickou školu v Mostě se specializací " tělesná výchova s metodikou", dále jsem absolvovala čtyřletý program celoživotního vzdělávání na Univrzitě J.A.Komenského v Praze, kde jsem k dosavadní kvalifikaci pedagogické získala kvalifikaci speciálně pedagogickou a v roce 2011 jsem získala vysokoškolské vzdělání studiem v bakalářském studijním programu "Speciální pedagogika".

Dále se vzdělávám účastí na seminářích a vzdělávacích programech (" Jak vést reedukační skupiny na ZŠ pro integrované dítě se SPUCH", "Moderní vzdělávání s Googlem", "Písmo Comenia Script") a další.

Ve školství pracuji od roku 1986 a na této škole pracuji od roku 2007. Pracovat s dětmi mě naplňuje.

Mezi mé koníčky a záliby patří ruční práce, malování, řemeslné práce, práce na zahradě, sport a hudba.