Bc. Petra Perglová DiS.

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě úterý 9:00 - 11:00, 13:00 - 14:00

E-mail: petra.perglova@zsmsjiraskova.cz

Maturovala jsem na Střední pedagogické škole Beroun, obor Pedagogické lyceum, specializace cizí jazyky (anglický a německý). Poté jsem absolvovala roční studium anglického jazyka na McNeilus language School Prague. Pokračovala jsem studiem VOŠ cestovního ruchu na Praze 7 a zakončila bakalářským titulem na Vysokě škole obchodní v Praze, obor cestovní ruch.  Během studií jsem pracovala jako lektorka kroužku anglického jazyka v mateřských školách a věnovala se i individuálnímu vzdělávání.

Mnoho let jsem pracovala v jiném oboru, díky kterému jsem procestovala mnoho zemí a získala cenné zkušenosti nejen v cizích jazycích, ale také v komunikaci a jednání s lidmi.

Na této škole působím od října 2022. Snažím se dětem předat svůj pozitivní přístup k životu i k učení  a aby pro ně studium nebylo jen povinnost, ale také zábava.

Ve volném čase nejraději trávím čas s rodinou, cestuji, navštěvuji koncerty, sportuji, chodím na túry nebo lezu ferraty po horách.