Mgr. Petr Novák

Konzultační hodiny: dle domluvy

E-mail: reditel@zsmsjiraskova.cz

Telefon: 777 574 085

Vystudoval jsem matematiku a technickou výchovu na Pedagogické fakultě Západočeské univerzity v Plzni.

Ve školství působím od roku 2003, nejprve jako učitel, správce počítačových sítí na Základní škole a Mateřské škole Kladno, Velvarská 1206 a od července 2014 jako zástupce ředitelky na téže škole. Na Základní škole a Mateřské škole, Jiráskova 457 jsem ředitelem od 1.8.2017, zároveň na škole působím jako ICT metodik/ICT koordinátor.

K naší škole jako bývalý absolvent mám velké citové pouto a snažím se aby škola měla výbornou pověst. Zásadním cílem je, aby naše škola připravila co nejlépe naše žáky na další krok do života.

Své povolání beru jako poslání.

Od června 2019 jsem v rámci projektu SYPO člen Krajského kabinetu informatiky a ICT ve Středočeském kraji pro oblast Kladensko a Rakovnicko. Od ledna 2024 v rámci projektu IPs Kurikulum  člen metodického kabinetu Matematika a informatika ve Středočeském kraji pro oblast Rakovník, Kladno, Mělník.

Naši školu zastupuji také jako odborník/místní lídr pro digitální kompetence a začleňování ICT do procesu vzdělávání v pracovní skupině pro rozvoj matematické gramotnosti v rámci projektu MAP II ORP Kladno, MAP III ORP Kladno, MAP IV ORP Kladno.

Certified Microsoft InnovativeEducator