Mgr. Pavlína Neumanová

Třída: 5.

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě denně 7:30 - 7:55

E-mail: pavlina.neumanova@zsmsjiraskova.cz

Vystudovala jsem učitelství 1. stupně na Pedagogické fakultě v Plzni a po několikaletém působení na základní škole v Praze 5 Radotíně jsem roku 2001 nastoupila na zdejší školu.
Kromě standardní výuky ve škole vedu kroužek keramiky a jsem koordinátorem Školního vzdělávacího programu a ekologické výchovy.
Mezi moje největší záliby patří historie (zejména česká) a architektura, s tím že tyto informace se snažím žákům při výuce předávat. Každým rokem provádím dětské skupiny v rámci festivalu architektury Open House Praha. K mým koníčků dále patří cestování, hra na klavír a četba.
Své znalosti a zkušenosti se snažím dále rozvíjet absolvováním různých seminářů a kurzů, aby výuka odpovídala současným trendům.