MgA. Kateřina Majerníčková

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě pondělí 13:00 - 14:00

E-mail: katerina.majernickova@zsmsjiraskova.cz

Vystudovala jsem Střední uměleckou školu Václava Hollara, obor grafický design, odkud jsem dále pokračovala na Fakultu designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské Univerzity v Plzni. Zde jsem získala magisterské vzdělání v oboru ilustrace a grafika.

V lednu 2021 jsem nastoupila na naši školu jako asistentka pedagoga a v září jsem začala učit výtvarnou výchovu na druhém stupni. Od září 2022 už pouze učím výtvarnou výchovu na prvním i druhém stupni. Snažím se žákům předávat svoje zkušenosti a nadšení pro výtvarné umění i jiné tvoření všeho druhu a ukázat jim, že výtvarná výchova, kterou mnozí vnímají jako zbytečný předmět, má svůj smysl a hodnotu.

Ve volném čase ráda kreslím, maluji, fotím, šiju, vyšívám, čtu fantasy, chodím na túry do přírody a hraju videohry.