Mgr. Ivana Cahynová

E-mail: ivana.cahynova@zsmsjiraskova.cz

Od 1.8.2020 na mateřské dovolené

Na této škole vyučuji matematiku, fyziku a informatiku.

Jsem absolventkou pedagogické fakulty Západočeské univerzity v Plzni, kde jsem vystudovala učitelství matematiky a fyziky. Již během magisterského studia jsem učila fyziku a matematiku na základní škole v Bělé nad Radbuzou. Po úspěšném absolvování univerzity jsem na této škole zůstala další dva roky. V průběhu mé praxe jsem učila i informatiku, zeměpis a pracovní výchovu. Při studiu a praxi jsem absolvovala mnoho seminářů a kurzů, během kterých jsem nasbírala mnoho užitečných informací a rad od zkušenějších kolegů.

Práce s dětmi mě velmi baví. Při práci se snažím být spravedlivá a učivo žákům co nejvíce zpříjemnit. Mým přáním je, aby mezi žáky začala být matematika a fyzika, alespoň v rámci možností, vnímána pozitivně a na hodiny se žáci těšili.

Mezi mé zájmy patří četba, sportovní aktivity a fotografování.