Irena Karnetová

Třída: 2.

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě pondělí 13,15 - 14,15 h.

E-mail: irena.karnetova@zsmsjiraskova.cz

Maturitu jsem získala na kladenském gymnáziu. Pak jsem vystudovala Pedagogickou fakultu UK v Praze obor Učitelství pro I.stupeň ZŠ.

V září 1988 jsem nastoupila jako učitelka I. stupně do ZŠ v Motyčíně. Tuto školu mám ráda, záleží mi na ní a práce  s dětmi mě stále baví. Učím děti od 1. do 3. třídy, jezdím pravidelně na školy v přírodě, pracuji s dětmi s poruchami učení a chování, ve spolupráci s MŠ vedu kroužek Předškoláčka.

Během praxe jsem v rámci dalšího vzdělávání absolvovala spoustu seminářů a kurzů (genetickou výuku čtení, metodu splývavého čtení, jógu pro děti, semináře pro nápravu poruch učení a chování, práce s autistickým dítětem, zdravotník zotavovacích akcí, Comenia script, apod.).

Jsem vdaná, mám dva syny. Volný čas trávím se svou rodinou, ráda zahradničím, vyrážím do přírody, miluju knihy, chodím do divadla a do kina.