Mgr. Daniela Barochová

Třída: 7.

Konzultační hodiny: po předchozí domluvě čtvrtek 11:50 - 12:35

E-mail: daniela.barochova@zsmsjiraskova.cz

Po absolvování na Gymnáziu Kladno v roce 2008 jsem byla přijata ke studiu v bakalářském studijním programu Specializace v pedagogice/Český jazyk a ruský jazyk se zaměřením na vzdělávání na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Po úspěšném složení bakalářské státní zkoušky v roce 2011 jsem pokračovala ve studiu v navazujícím magisterském studijním programu Učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů pro základní a střední školy, obor český jazyk - ruský jazyk. Na katedře ruského jazyka a lingvodidaktiky jsem se věnovala především rozboru života a díla ruského spisovatele F. M. Dostojevského, jehož tvorba byla tématem mojí bakalářské i diplomové práce. V roce 2014 jsem složila závěrečné státní zkoušky a získala titul Mgr.

Na Základní škole Jiráskova působím od roku 2013 jako učitelka českého a ruského jazyka na 2. stupni, od počátku jsem i třídní učitelkou. Práce s dětmi mě baví a naplňuje, prioritou jsou pro mě pozitivní vztahy nejen mezi žáky ve třídě, ale především pozitivní vztah mezi učitelem a jeho žáky založený na vzájemné důvěře.

Mezi mé záliby patří studium cizích jazyků a historie, ráda čtu knihy a navštevuji divadelní a filmová představení. Mým velkým koníčkem je též moje rodina a můj pes.