Třída 6. ve školním roce 2022/23 - organizační informace

Informace od vyučujících

Třídní schůzky - důležité informace

Třídní schůzky dne 6.9.2022 se 6. třídy netýkají – veškeré informace naleznete v Bakalářích a zde na webových stránkách třídy. V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat e-mailem či přes systém Bakaláři, není problém si kdykoli po předchozí domluvě smluvit osobní konzultaci.

Během třídnických prací byli žáci seznámeni se školním řádem a poučeni o bezpečnosti. Žákům byly již rozdány pracovní sešity, sešity a pomůcky, které objednávala škola. Učebnice žáci budou mít žáci zapůjčené od školy a budou rozdány v průběhu třídnických prací v úterý 6.9. Učebnice doporučujeme řádně obalit, jelikož za jejich poškození se platí dle platného Školního řádu.

Ve dnech 2. – 6.9.2022 bude výuka končit 5. vyučovací hodinou. V průběhu 5. vyučovací hodiny odcházejí žáci na oběd, nicméně opouštějí školu až po skončení 5. vyučovací hodiny, tedy ve 12:35.

Od 7.9.2022 začíná vyučování dle platného rozvrhu, který je k dispozici na webových stránkách a žákům byl předán i v tištěné podobě.

Žáci obdrželi:

1. Přihlášku ke stravování – nutno odevzdat do 2.9.2022
  2. Přihlášku do zájmových kroužků – nutno odevzdat do 9.9.2022
  3. Dotazník ohledně důležitých údajů žáka – slouží pro kontrolu matriky – odevzdat do 9.9.2022
Během měsíce září nebudou svačiny, obědy jsou poskytovány od 2.9.2022.

Mgr. Daniela Barochová / 9. 8. 2023