Úspěšné úterý

V úterý 29.5.2018 se konalo několik soutěží kde měla naše škola své reprezentanty.

Brandýská škola organizovala TURNAJ V MALÉ KOPANÉ - Memoriál Jiřího Veselého na tét akci naši fotbalisti vybojovali třetí místo s jedinou prohrou v semifinále.

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Kladno pořádalo tento den 18. ročník okresního kola vědomostní soutěže „Mladý zahrádkář“ pro žáky ZŠ. V obou kategoriích jsme se umístili na prvním místě a postupujeme do republikového kola v Šumperku.

Na známém Městském stadionu Sletiště v Kladně se v úterý 29. května uskutečnila už tradiční velká hasičská soutěž o putovní pohár velitele stanice HZS Kladno se zažitým názvem „Strádal Cup“. V této soutěži jsme se v tvrdé konkurenci umístili na čtvrtém místě.

Publikováno dne: 29. 5. 2018