Vítání podzimu

V úterý 26.9.2017 jsme na první společné akci zaměstnanců školy, žáků a jejich rodičů přivítali příchod tohoto krásného ročního období. Po přivítání veřejnosti ředitelem školy následovala krátká "besídka" žáků školy moderovaná dvojicí našich malých moderátorů z prvního stupně. Po pásmu písniček, které předvedli všichni žáci naší školy ve sboru, pohádce v podání žáků sedmé třídy a tanečním vystoupení dvou žáků druhého stupně, se prohnaly za doprovodu písničky "Ať je jak vítr" vychovatelky školní družiny společně se svými svěřenci. Závěr besídky pak patřil prvostupňovým dětem a básničkám s tématikou podzimu. Po bouřlivém potlestku měli všichni možnost si zasoutěžit na dvanácti stanovištích a poté se odměnit sladkostí nebo opečením buřtíků. V 17:30 jsme společně symbolicky hozením vlaštovek přivítali podzim.

Všem zúčastněným patří velké poděkování a těšíme se na další akci s veřejností.

Publikováno dne: 26. 9. 2017