Vyhlášení výsledků celoroční hry „Indiánský rok" v ŠD U Kuželky

Celý školní rok 2018/2019 se ve školní družině nesl v indiánském duchu. Každé oddělení představovalo indiánský kmen, který jsme pojmenovali podle názvu oddělení - Kuželkové a Pastelkové :-) Každý člen kmenu měl Deník malého Indiána, do kterého zaznamenával nejen své zážitky ze školní družiny nebo kresby s indiánskými motivy, ale co bylo nejdůležitější - sbíral do něj indiánská pírka a to za hezké chování, tvoření, pomáhání paním vychovatelkám i kamarádům či za každou aktivitu navíc. Ten, kdo měl v daném měsíci nejvíce pírek, se stal Medicinmanem, což byla hned po náčelníkovi druhá nejdůležitější hodnost. A tak se v jednotlivých měsících Medicinmani našeho kmene různě střídali. To ale není vše. Všechny děti dostávaly za určitý počet pírek dukáty, které si poctivě šetřily do svých indiánských peněženek. No a na konci školního roku se za dukáty nakupovalo. Děti kupovaly vše, co se jim líbilo, dokud jejich peněženky nebyly prázdné. :-) Všichni si to moc užili.

Celý indiánský rok jsme zakončily na besídce školy pravým indiánským tancem, který měl obrovský úspěch! :-)

Tým ŠD.

Publikováno dne: 28. 6. 2019