Halloweenské spaní v ŠD + lampionový průvod

V pátek 11. listopadu jsme poprvé v naší družince uspořádali lampionový průvod. Na akci byli pozváni i rodiče, prarodiče a sourozenci, kterých přišel velký počet, z čehož jsme měli obrovskou radost.

Vše začalo přípravou pelíšků pro děti v tělocvičně, protože akce byla spojená i s Halloweenskou přespávačkou. Ještě před tím, než jsme se vydali na lampionový průvod, rodiče si společně s dětmi prošli stezku po škole, kde byly připravené různé kvízové otázky, které nakonec daly dohromady tajenku. Za splněný úkol dostali všichni kouzelný svítící kamínek a sladkou odměnu.

Přibližně kolem 18hod jsme společně vyrazili na průvod. Průvod byl opravdu nekonečný a k vidění byly nejen šťastné tváře dětí s rozsvícenými světýlky, ale i strašidelné kostýmy. Na závěr průvodu na všechny čekalo překvapení v podobě ohňostroje. Poté jsme se rozloučili s rodiči a na děti čekala stezka odvahy, na jejímž konci měly děti za úkol vybrat si pohádku a hodit žeton chechtavé čarodějnici do mističky.

Po večeři a vyčištění zoubků jsme si pustili s dětmi vybranou pohádku a během chvilky děti chrupkaly. Ráno na děti čekala výborná snídaně od maminek, které nám upekly výborné Halloweenské moučníky, na kterých si všichni moc pochutnali!. Tímto bychom jim chtěli moooc poděkovat!

Velmi jsme si celou akci užili a už se těšíme na další!

Vychovatelky ŠD

Publikováno dne: 13. 11. 2022