Čarodějnická zkouška zdatnosti

V pátek 22. 4. 2022 se u nás v ŠD konala velká Čarodějnická maturitní zkouška! Tu na svých košťatech přiletělo vykonat několik desítek čarodějnic a čarodějů. Čekaly na ně nelehké úkoly - Čarodějnická jízda na koloběžce, Hadí hrátky, Oprava věštecké koule, Cesta kouzelnou bažinou, Hledání domácích mazlíčků, Čarodějnický skok přes oheň a další... Všechny čarodějnice a čarodějové se s úkoly poprali úspěšně, a tak obdrželi čarodějnický letecký průkaz. No, a pak se šlo slavit na Čaropárty! :-)

Za spolupráci na přípravách celé akce děkujeme panu řediteli, zaměstnancům školní jídelny, paní školnici, panu Hubičkovi a žákům 7. třídy!

Všem rodičům a dětem děkujeme za účast! Doufáme, že jste si celé odpoledne užili stejně dobře jako my a budeme se těšit zase příští rok!

Tým ŠD :-)

Publikováno dne: 24. 4. 2022