Hurá do pravěku - 5. den

V pátek děti čekaly poslední soutěžní úkoly, a to soutěž o nejbystřejší oko, rychlostní úkol o to co do pravěku nepatří. Potom si děti složily svého mamuta, hned na to je čekala pravěká tajenka a nakonec všichni museli nanosit v dlaních vodu do kamenné misky, aby schladily svou žízeň ????. Děti bojovaly jako o život, fandily a navzájem se podporovaly.

A bylo to tady! Shrnutí celého týdne a očekávané vyhlášení celotáborové soutěže, které bylo velice napínavé, a došlo i k slzám štěstí. Po vyhlášení výsledků na děti čekalo krásné překvapení v podobě pravěkého dortu. Všichni měli obrovskou radost a olizovali se až za ušima. ????

Letní příměstský tábor HURÁ DO PRAVĚKU jsme si moc užili. Všechny děti byly úžasné a velice je chválíme za jejich velkou aktivitu a kamarádské chování.

Všem rodičům děkujeme za spolupráci a budeme se těšit zase příští rok.

Káťa, Terka a Péťa :-)

Publikováno dne: 21. 8. 2021