Družina plná duchů

Je 3. 11. 2017 a kdo se bojí, nesmí do ŠD… družina je plná duchů! Visí z lustrů, jsou na oknech, dokonce i na WC, dveře jsou také duchové… hůůůůůů! Děti přivítala paní vychovatelka Duchová a během 10 minut jsou duchové a kostlivci i z dětí… hůůůůůů!

Po přečtení strašidelné pohádky se duchové přemisťují do tělocvičny, zpívají a tančí strašidelné písně, hází oči hladovým duchům do úst, skládají rozčtvrcené duchy, kličkují s dýní mezi duchy a dýní zasahují několik mumií! Hůůůůůů, mnoho duchů zmoklo, musíme je pověsit na šňůru. No řeknu vám: „To bylo! Hrůza hrůz!“ A co se nejvíce všem líbilo? Tombola a to opravdu nevyhráli všichni.

Strašidelné odpoledne by se v této podobě nemohlo konat bez pomoci starších spolužáků ze 7. třídy. Moc děkujeme. Děkujeme také rodičům, kteří dětem připravili krásné kostýmy.

Dana Rosenreiterová

Publikováno dne: 6. 11. 2017